Hakkımızda

 

Hakkımızda

UZMAN İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ 2016 yılında kurulmuş Türkiye'de işitme çözümleri alanında faaliyet göstermektedir. “Önce İnsan, Önce Sağlık” sloganı ile işitme kayıplı bireylere en iyi ürünlerin yanı sıra en iyi hizmeti de vermeyi amaç edinmiştir. Bu sorumluluk bilinci ile kaliteyi arttırmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

UZMAN İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ uzman kadrosu, üstün hizmet kalitesi deneyimleri ile BAKIRKÖY’de yaşayan işitme sorunu bulunanların sorunlarına en doğru çözümleri sunmak ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmelerine imkân sağlamayı hedeflemektedir.

MAICO ve REXTON markalı işitme cihazları ile sizlerin en iyi şekilde sorunlarınıza çözüm bulmaktadır.Türkiye genelinde 100'e yakın MAICO ve REXTON bayisiyle hemen hemen her ilde satış, teknik servis ve satış sonrası en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Bayisi bulunduğumuz MAICO ve REXTON markaları işitme cihazlarının Bakırköy yetkili bayisi olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.
kurumsalresim